Dil Seçiniz
Telefon
WhatsApp
Yosun Duvar Nedir?
Yosun Duvar Nedir?

Yosun Duvar NedirYosun duvar uygulaması, doğal yosun malzemesinin özel işleme tabi tutulmasıyla, uzun yıllar herhangi bir bakım gerektirmeden, su, ışık ve ısı ihtiyacı olmadan ilk günkü doğal görünümünü koruyan dekoratif bir uygulamadır. 

 

Yosun Duvar, Yosun duvar uygulaması, Yosun Panel

Yosun duvar bir dağın eteğindeki süsler gibi manzaramız olsun. Yosun duvarı bir şelalenin yamacındaki taşların içerisinden fışkıran yeşillikler bizlere sevimli bir bakış atsın. Yosun Duvar uygulaması Yeryüzünde gördüğümüz grilerin üzerine bir orman örtüsü serilsin. Yosun duvar Kaplama Yeşilin tüm tonları doğanın tüm canlılığı ile duvarlarımızda raks etsin.
Yosun Panel Bir şekli olsun, sadece bana ait. Bir hikâyesi olsun benim için yazılmış, bir sesi olsun sadece benim dinlediğim; duvarlarımı süslediğim.
İskandinav ormanlarının içlerinden toplanmış, rengârenk cıvıl cıvıl renklere bürünerek uzun yolları kat etmiş, bir mucize gibi duvarlarımda yer bulsun.
Daha ne isterim ki, kendi kendine yaşasın bakıma ihtiyaç duymasın…
Biz doğayı seven her biri alanında uzman YEŞİL EKİBİMİZLE tam kadro karşınızdayız; bir kez daha Terramoss markasıyla. Yosun duvar fiyatı, Yosun duvar m2 fiyatı için bizimle iletişime geçiniz.

Yosun duvar nasıl yapılır, Yosun duvar uygulaması nasıl yapılır, youtube kanalımızı ziyaret edebilirsiniz.

TALEP FORMU